סליקת כרטיסי אשראי
חברה ארצית - סליקת כרטיסי אשראי לעסקים באינטרנט לכל חברות האשראי סליקה מאובטחת מכל מחשב
מסוף סליקה וירטואלי
סליקת כרטיסי אשראי
סליקה באינטרנט
סליקה מכל מחשב
חסימת הונאות
חשבוניות באינטרנט
הוראות קבע בכרטסי אשראי

מסוף סליקה וירטואלי


מסוף סליקה וירטואלי נותן לבתי העסק פתרון סליקה מתקדם נוח יעיל מהיר וחסכוני .המסוף הוירטואלי נותן פתרון מתאים לבתי עסק אשר מעונינים לסלוק כרטסי אשראי ממספר מחשבים במקומות שונים.

מערכת הנהול של המסוף הוירטואלי אוגרת את נתוני העסקאות בכל נקודות המכירה כאשר בעל העסק יכול לקבל תמונה ומצב מדויק בזמן אמת על כל העסקאות שנעשו במסוף הוירטואלי כל עיסקה מתועדת אוטומטית במאגר נתונים מאובטח וממומדר. בעל העסק יכול למדר את המערכת ולאפשר גישה לנתונים למנהלים מורשים בלבד לקבל בכל שעה מצב העסקאות ותזרים מזומנים עתדי.
.
השימוש במסוף וירטואלי הינו יעיל ובטוח זמן התובה של מערכת הסליקה הינו מידי המערכת חוסכת את הצורך בבדיקות טלפוניות ידניות הכרוכות בבזבוז זמן יקר וארוך נתוני המערכת מתקבלים באופן מידי ומאובטח ניתן לעיין בדוחות בכל מקום מכל מחשב בצורה מדויקת ובזמן אמת. הסליקה המאובטחת ללא מגע יד אדם נותנת אבטחה ברמה גבוהה .תוך ביטחון שעסקאות או שוברי עסקאות יעלמו בדרך.

מערכת המסוף הוירטואלי יכולה לעבוד בממשק אוטמטי למערכת הנהלת חשבונות לספק חשבוניות וקבלות און ליין ללקוחות להעביר דוחות הכנסות למחלקת הנהלת חשבונות ולעקוב על תזרים ההכנסות בעסק .

ניתן להפעיל את המסוף הוירטואלי מכל מחשב דבר אשר מקל על ניידות עמדות המכירה להקל על אנשי המכירות לבצע מכירות ישירות אצל הלקוח.
 
סליקת כרטיסי אשראי - מסוף סליקה וירטואלי קידום אתרים בגוגל
כל הזכויות באתר זה שמורת חל איסור להעתיק מידע או כל דבר אחר ללא רשות בכתב
סליקת כרטיסי אשראי